Doprava

Dopravu zboží pro Vás zajišťujeme prostřednictvím České pošty a přepravní společnosti GEIS Parcel CZ. Ve všech případech je doručení  následující pracovní den. Na svůj balík tak nebudete čekat dlouho.

 

Balík do ruky - komfortní doprava Českou poštou do druhého pracovního dne. Máte možnost změnit si čas a formu doručení, sledování zásilky na stránkách České pošty a avizace o doručení formou SMS je samozřejmostí. Automatické pojištění balíku na 50 000 Kč. Možnost změny doručení na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice

 

GEIS přepravní služba - doprava do druhého pracovního dne. V den doručení Vás bude řidič přepravní služby kontaktovat a dohodnete si s ním podrobnosti předání. Sledování balíku na stránkách GEIS Parcel CZ.

 

Balík na poštu - doprava na jednu z 2600 pošt v ČR. Zákazník si dle potřeby zvolí poštu, na které si balík sám převezme. Automatické pojištění balíku na 50 000 Kč, avizo pomocí SMS a emailu, možnost změny dispozice a doručení na stránkách České pošty www.ceskaposta.cz/zmenadispozice

 

Zboží můžete zaplatit buď:

  • převodem předem na účet (číslo účtu je v informačním mailu, který obdržíte po objednávce, variabilní symbol je číslo Vaší objednávky)
  • hotově při doručení (tzv. dobírka)

U obou druhů přepravy budete vždy informováni o číslu balíku tak, abyste mohli pohodlně sledovat v klidu domova jeho cestu až k Vám.

POŠTOVNÉ A BALNÉ Česká republika

 

Způsob přepravy Hodnota zboží Převod na účet Dobírkou
ČP - balík do ruky do 5000 Kč 105 Kč 145 Kč
ČP - balík do ruky od 5001 Kč 0 0
ČP - balík na poštu do 5000 Kč 95 Kč 135 Kč
ČP - balík na poštu od 5001 Kč 0 0
GEIS Parcel CZ do 5000 Kč 89 Kč 129 Kč
GEIS Parcel CZ od 5001 Kč 0 0

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ Slovenská republika

 

Způsob přepravy Převod, online platba
GEIS - přepravní služba 9,5 €

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.