Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

Doprava

Dopravu zboží pro Vás zajišťujeme prostřednictvím České pošty a přepravní společnosti GEIS Parcel CZ. Ve všech případech je doručení  následující pracovní den. Na svůj balík tak nebudete čekat dlouho.

 

Balík do ruky - komfortní doprava Českou poštou do druhého pracovního dne. Máte možnost změnit si čas a formu doručení, sledování zásilky na stránkách České pošty a avizace o doručení formou SMS je samozřejmostí. Automatické pojištění balíku na 50 000 Kč. Možnost změny doručení na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice

 

GEIS přepravní služba - doprava do druhého pracovního dne. V den doručení Vás bude řidič přepravní služby kontaktovat a dohodnete si s ním podrobnosti předání. Sledování balíku na stránkách GEIS Parcel CZ.

 

Balík na poštu - doprava na jednu z 2600 pošt v ČR. Zákazník si dle potřeby zvolí poštu, na které si balík sám převezme. Automatické pojištění balíku na 50 000 Kč, avizo pomocí SMS a emailu, možnost změny dispozice a doručení na stránkách České pošty www.ceskaposta.cz/zmenadispozice

 

Zboží můžete zaplatit buď:

  • převodem předem na účet (číslo účtu je v informačním mailu, který obdržíte po objednávce, variabilní symbol je číslo Vaší objednávky)
  • hotově při doručení (tzv. dobírka)

U obou druhů přepravy budete vždy informováni o číslu balíku tak, abyste mohli pohodlně sledovat v klidu domova jeho cestu až k Vám.

POŠTOVNÉ A BALNÉ Česká republika

 

Způsob přepravy Hodnota zboží Převod na účet Dobírkou
ČP - balík do ruky do 5000 Kč 129 Kč 164 Kč
ČP - balík do ruky od 5001 Kč 0 0
ČP - balík na poštu do 5000 Kč 119 Kč 154 Kč
ČP - balík na poštu od 5001 Kč 0 0
GEIS Parcel CZ do 5000 Kč 95 Kč 130 Kč
GEIS Parcel CZ od 5001 Kč 0 0

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ Slovenská republika

 

Způsob přepravy Převod, online platba
GEIS - přepravní služba 9,5 €

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace