Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

FLOBERTKY

Flobertky jsou tréninkové zbraně revolverového typu, které jsou omezeny energií střely do 7,5J, jsou tedy mnohem slabší, než například vzduchovky. Tyto zbraně se vyznačují jednoduchým ovládáním, spolehlivostí a zejména vysokou kvalitou konstrukce, stejnou jako u reálných a služebních zbraní. Vyrábí se v rážích 4mm a 6mm a používají střelivo s okrajovým zápalem. Vyrobeny jsou z vysokopevnostních tepelně zpracovaných ocelových dílů a lehkých slitin, co zaručuje vysokou životnost a spolehlivost flobertek. Podle zákona o zbraních a střelivu jsou zařazeny jako zbraně kategorie D a pro jejich nákup tedy nepotřebujete zbrojní průkaz, musíte být pouze starší 18 let. Nabízíme výrobky české firmy Alfa-Proj, které jsou kvalitní a spolehlivé. Nově jsme přidali flobertky od ATAK Arms - Zoraki a miniauturní flobertky Ekol.

 
120
949011209490
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace