Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

Bipod Harris 9-13" bez kloubu s odskoky

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost 3 dny
2 790 Kč    
Kód produktu HB-LM
Značka Harris
Kategorie Montáže a opěry
Záruka 24 měsíců
 

Bipod Harris S 9-13" bez kloubu s odskoky

Sklopná dvojnožka (bipod) Harris s kloubem je určena pro profesionály, kteří se nespokojí s lacinými čínskými dvojnožkami. Bipody Harris jsou používány ozbrojenými složkami v mnoha státech, takže jsou prověřeny profesionály. Bipod se montuje speciálním systémem na šroub, který je na zbrani určen k uchycení řemene. Samozřejmostí je zachování možnosti úchytu na řemen - díky dalšímu šroubu přímo na dvojnožce. Montáž je velmi rychlá, a upnutí je pevné. Varianta s odskoky - výsuv nožiček je automaticky aretován díky zářezům, odpadá nutnost je zaaretovat šroubem. Díky pružině v nožičce se po stisku tlačítka automaticky nožičky vysunou do celé délky a zaaretují. Po stisku tlačítka můžete nožičku zasunout na požadovanou výšku do odskoku na nožičce. Odskoky jsou ve vzdálenosti 2,5 cm od sebe.

Bipod Harris je sklopný, nezabírá tak téměř žádné místo během transportu. 

Materiál: 

  • kvalitní vysokouhlíková ocel
  • kluzné části mosaz

Originál Harris. Made in USA.

Podobné produkty

Délka 23-33 cm
Materiál ocel
Kloub ne
Barva černá
Pozice leh

Harris


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace