Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

Nekvalitní airsoftové kuličky

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili na jev, který se občas vyskytne v souvislosti s užíváním airsoftových zbraní. Jedná se zejména o manuální airsoftové zbraně o menším výkonu, problém se může vyskytnout i u ostatních.

Nekvalitní střelivo.

Vyvarujte se nákupům levných airsoftových kuliček, zejména na tržnicích, nebo v hračkářství. Nekvalitní střelivo většinou způsobí zaseknutí zbraně, protože kuličky neprojdou hlavní, zaseknou se v ní díky buď nepatrně jinému rozměru, nebo otřepům, které jsou způsobeny nekvalitní výrobou a následně se tato oprava nedá uplatnit jako záruční - jedná se o rozpor s návodem a doporučeným užíváním zbraně!

Pro ilustraci na obrázcích můžete sami vidět, jak vypadá nekvalitní střelivo a jak by měly vypadat správné kuličky. Správné od těch špatných rozezná i laik.

Cena není vše, vybírejte proto vždy kvalitní střelivo, není drahé a nemusíte se obávat případných problémů s reklamací.

U nás najdete jen kvalitní střelivo, vybírat můžete ZDE.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace