Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

Plynové revolvery

Plynové revolvery jsou klasifikovány jako zbraň kategorie "D" dle zákona o zbraních a střelivu a jejich prodej je omezen na osoby starší 18 let.

Plynové revolvery jsou určeny k sebeobraně, startovací střelbě, či vystřelování pyrotechnických šrapnelů. Jejich konstrukce samozřejmě neumožňuje použití klasických kulových nábojů, nebo hromadných střel. Používají se plynové nábojky, které vystřelují plastové pouzdro, naplněné dráždivými látkami. Pouzdro se v hlavni roztrhne a k cíli pak směřuje samotný obsah pouzdra. Účinek výstřelu se podobá použití pepřového spreje a odpovídá tomu i účinný dosah - cca 3 metry.

V případě použití plynové zbraně jako sebeobranného prostředku je účinek spíše psychologický, silný zvuk výstřelu spolu se zábleskem výstřelu většinou na několik vteřin útočníka ohromí či odradí a Vám dá potřebný čas se dovolat pomoci, či utéct z místa napadení. Vždy ale mějte na paměti, že plynová zbraň je pro laika neroznatelná od skutečné zbraně a proto vždy zvažujte okolnosti a podmínky jejího užití.

 
1390
1390113901390
Značky
 • Plynový revolver Bruni Magnum 380 Python cal.9mm Akce Kód: 312105
  Skladem Výrobce: Bruni Záruka: 24 měsíců
  Plynový revolver s hlavní 4", určený pro sebeobranu, či vystřelování signálních světlic z přiloženého pyrotechnického nástavce. Replika Coltu Python.

  Původně: 1 590 Kč
  Ušetříte: 200 Kč (–13 %)

  1 390 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace