Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

Vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dní

Jak postupovat v případě žádosti o vrácení zboží ve lhůtě 14 dní?

1. Kupující - spotřebitel písemně informuje náš obchod na emailové adrese info@armytactical.cz o úmyslu vrátit zakoupené zboží ve lhůtě 14 dní.

2. Proběhne nezbytné prověření Vašeho oznámení (jedná se zejména o posouzení právoplatnosti 14 denní lhůty a identifikaci kupujícího - spotřebitele) a Vaše žádost bude stejnou cestou potvrzena pracovníkem našeho obchodu a následně budete vyzván/a k odeslání zboží zpět na naši adresu

3. Zboží zašlete pokud možno kompletní, nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdržel/a doporučeně (nikoliv na dobírku - nebude převzato) na naši adresu. Za poškození během této přepravy nenese náš obchod žádnou odpovědnost a proto zboží vždy balte tak, aby k nám dorazilo nepoškozeno. Ke zboží přiložte originál, nebo kopii faktury a doplňte na ní číslo Vašeho účtu, kam si přejete peníze zaslat.

4. Pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

5. Po kontrole zboží Vám bude vrácena zpět kupní částka bezhotovostně na Váš účet, který jste uvedl/a na faktuře spolu se zaslaným zbožím nejpozději do 14 dní od doručení zboží na naší adresu.

Kdy nelze od smlouvy odstoupit v zákonné lhůtě 14 dní?

  • při koupi zboží upraveného podle přání kupujícího
  • při koupi zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.
  • v případě, že se nejedná o kupujícího - spotřebitele (čl. 5.3. Obchodních podmínek našeho obchodu)
  • jestliže již uplynula 14 denní lhůta od převzetí zboží

Adresa pro zaslání zboží?

Armytactical.cz
Tymákov 350
33201 Tymákov
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace