Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

Cometa

Webová stránka značky: Cometa
 

Firma COMETA se pyšní sto let starou tradicí ve výrobě vysoce kvalitních vzduchových zbraní. Vzduchové zbraně Cometa jsou známé po celém světě. Tato firma přináší do odvětví celou řadu inovativních prvků. Začátky výroby se datují do 19. století přesněji do roku 1874.

Firma Carabinas Cometa, S.A. si především zakládá na rodinné tradici a tudíž na výrobě přímo ve Španělsku, kde pod pečlivou kontrolou vznikají zejména ty nejduležitější komponenty vzduchovek. Dalším specifikem je individuální kontrola každé zbraně. Všechny vzduchovky jsou kusově testovány a kalibrovány.

U vzduchových zbraní je kvalita, závislá především na precizně vyrobených hlavních. Bez kvalitní a dobře utěsněné hlavně ztrácejí střely svou rychlost a účinnost a toho si je Cometa dobře vědoma. Z tohoto důvodu je od začátku, až do konce výrobní proces pečlivě kontrolován. Začíná to výběrem surovin pro výrobu a končí to finální úpravou zbraní. Hlavně od zbraní značky Cometa jsou vrtány s největší precizností a později za studena tepány specialními stroji, které byly vytvořeny speciálně k tomuto účelu.Díky celému výrobnímu procesu jsou hlavně velice přesné a zároveň velice tuhé.


Žádné produkty od výrobce Cometa nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace