Skladová dostupnost jednotlivých položek se může lišit od skutečnosti. Pokud objednáte produkt, který je ve skutečnosti již vyprodán, budeme vás neprodleně informovat.

Optisan

Webová stránka značky: Optisan
 

Puškohledy Optisan jsou vyráběny anglickou firmou MTC Optics, kterou v roce 1985 založili Sammie a Gary Cooperovi. Oba jsou zapálení střelci a vlastní mnoho zbraní, proto mohou vést firmu z pohledu vlastníka, ale i odborníka.

Firma byla založena během šampionátu Field Target v roce 2005 ve Weston Parku. Od začátku se firma vyznačuje pro-zákaznickým servisem, příznivými cenami a kvalitními výrobky. Příznivé ceny svých výrobků firma dosáhla svojí firemní strategií, kdy nevynakládá velké prostředky na propagaci a marketing, ale spíše se aktivně účastní střeleckých závodů a spoléhá na recenze svých zákazníků.

Za krátkou dobu svého působení na trhu se firma stala jedním z předních britských producentů střelecké optiky. 

          Gary Cooper                              Sammie Cooper

3990
3990139903990
  • Pozorovací dalekohled Optisan Litec S 20-60x60 Kód: OPT047
    3 dny Výrobce: Optisan Záruka: 24 měsíců
    Kvalitní značkový pozorovací dalekohled s antireflexní vrstvou, vodě a nárazuvzdorný. Vhodné pro pozorování terče i přírody. Součástí balení pouzdro.

    3 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace